Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Ateenasse alates 135€
25. sept 2022 11:18
Ateena
Linnapuhkus

Hetkel leiab airBalticu kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Kreekasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Ateenasse on saadaval alates 135€ eest. Soodsa hinnaga, ühe kiire ümberistumisega Riias lennupileteid leiab novembris-detsembris. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 157€.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Hotellipakkumised Ateenas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Ateenas või mujal Kreekas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 29.11-06.12 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles väga heade reitingutega hotellis maksab nädalaks kokku 410€ ehk 205€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST ATEENASSE

Tallinn-Ateena-Tallinn alates 135€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Ateena , hinnad alates 157€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad skyscanneri.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt.

Näide airBaltic.com:

Näide Skyscannerist:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased