Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Austraaliasse ja Uus-Meremaale alates 630€

Air China pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid talveks Stockholmist Austraaliasse ning Uus-Meremaale. Valikus on Austraalia linnadest nii Sydney kui Melbourne ning Uus-Meremaalt Auckland. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 578€ eest ning saadavust leidub veebruari lõpust kuni aprilli alguseni. Piletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee. Lennupiletid Tallinnast Stockholmi tuleb broneerida eraldi ning seda tehes soovitame kindlasti jätta lendude vahele piisavalt aega, et jõuaks pagasile Stockholmis uue check-ini teha.

Miinuseks on mõlemal suunal tulenevalt lennuplaanist pikem ümberistumine Pekingis. Hea uudis on see, et Pekingi lennujaamast saab tasuta transiitviisa, mis annab ka võimaluse mõneks tunniks Pekingit uudistama minna.

Hotellipakkumised Parima hinnaga hotellipakkumised Austraalias ning Uus-Meremaal leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

####LENNUPILETID AUSTRAALIASSE JA UUS-MEREMAALE

Tallinn-Stockholm-Tallinn alates 52€ Varakult ette broneerides pakuvad hea hinnaga lennupileteid nii SAS, airBaltic kui Nordica. Meie soovitus on valida Nordica just lennuaaegade pärast ning samuti on Nordica lennupiletite hinna sees äraantav pagas! Parima hinnaga lennupiletid Tallinnast Stockholmi endale sobivatel kuupäevadel leiad hõlpsasti üles läbi Momondo.ee

Lennupiletid Stockholmist Austraaliasse ja Uus-Meremaale

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

####OPEN-JAW VARIANDID Samuti on võimalik alustada reisi näiteks Melbourne'st ja tagasilennu teha Sydneyst. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb minna Momondo.ee ning valida "Mitu linna" otsing. Sobivad kuupäevad leiad ülevalpool olevatest lennukuupäevadest.

Stockholm-Sydney//Melbourne-Stockholm 604€

Näide

Stockholm-Melbourne//Auckland-Stockholm 589€

Näide