Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bakuusse alates 114€
2. nov 2022 21:15

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Aserbaidžaani. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bakuusse on saadaval alates 114€ eest. Lendudel on üks kiire ümberistumine Riias. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab erineva reisipikkusega vahemikus mai - august 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt.

NB! Soodsate lennupiletite arv on piiratud, seega soovitame huvi korral ostmisega kiirustada.

Vaata kõiki suurepäraste kampaaniahindadega sihtkohti Trip.ee lehelt SIIT.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Bakuus

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Bakuus, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 18.06-22.06 (4 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Bakuu 4* hotellis maksab 4 ööks kokku 309€ ehk 155€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

AIRBALTICUGA LENNUPILETID BAKUUSSE

Tallinn-Bakuu-Tallinn alates 114€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Bakuu (GYD), hinnad alates 146€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Meie soovitus on broneerida lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt.

NB! Meie poolt välja otsitud lennukuupäevad ja nende hinnad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla juba välja müüdud ning seetõttu ka hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased