Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bangkokki alates 501€
14. veebr 10:25
Bangkok
Rannapuhkus
Eksootika

Lufthansa koostöös erinevate partnerlennufirmadega pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tai Kuningriiki. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bangkokki on saadaval alates 501€ eest. Osadel lennukuupäevadel on soodsaima hinna puhul pikem ümberistumine kas siis Zürichis või Münchenis, aga enamjaolt leiab ka kiiremate ümberistumistega lennupileteid mis on vaid mõnevõrra kallimad.

*Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte.

Bangkokist saab edasi lennata vägagi soodsate otselendudega näiteks Tai erinevatesse paikadesse (Phuket, Krabi, Chiang Mai), Balile, Taiwani, Vietnami, Kambodžasse, Kuala Lumpurisse ja Singapuri.

MAJUTUSPAKKUMISED BANGKOKIS

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

STAR ALLIANCE LENNUPILETID TAISSE

Tallinn - Bangkok - Tallinn alates 501€

  • Lennupiletite saadavus on vahemikus märts-juuni
  • Igal lennul on soodsa hinnaga lennupiletite saadavus piiratud.
  • Saadavust leiab ka teistel kuupäevadel ning soodsaima hinnaga lennupiletid leiad üles Momondo.ee
  • Otse lennufirma kodukal Lufthansa.com on lennupiletid kuskil 10€ võrra kallimad.

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäited Momondost:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased