Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bangkokki alates 522€
21. juuni 2023 16:06

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Tai Kuningriiki. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bangkokki on saadaval alates 522€ eest. Saadaval on väga hea valik soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otse Lufthansa kodulehelt.

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

Bangkokist saab edasi lennata vägagi soodsate otselendudega näiteks Tai erinevatesse paikadesse (Phuket, Krabi, Chiang Mai), Hongkongi, Vietnami, Kambodžasse, Kuala Lumpurisse ja Singapuri.

Hotellipakkumised Tais

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Bangkokis või mujal Tais, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST TAISSE

Tallinn - Bangkok - Tallinn alates 522€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Bangkok (BKK)

Toome välja näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased