Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Barcelonasse alates 49€
11. okt 2022 16:33
Barcelona
Linnapuhkus

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Barcelonasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Barcelona El Prati lennujaama on saadaval alates 49€ eest. Lennud toimuvad 2x nädalas kolmapäeviti ja pühapäeviti. Soodsaima hinnaga lennupileteid leiab detsembri alguses aga ka novembris on lennupiletid üsnagi ok hinnaga. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

Lisainfo: Barcelonast saad vägagi soodsa hinnaga edasi lennata erinevatele Kanaari saartele ja samuti ka Kesk-Ameerikasse ja Lääne-Aafrikasse.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Barcelonas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Barcelonas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome ka välja näidispakkumise soodsa hinna ja heade reitingutega hotellist veetmaks pikk nädalavahetus Barcelonas. Valisime näidiskuupäevadeks 07.12-11.12 (K-P), sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

Meie soovitus Barcelona kesklinnas:

Tuba kahele selles väga hea asukohaga hotellis maksab neljaks ööks 329€ ehk 165€/per person. Lisainfo ja broneerimine

OTSELENNUD TALLINNAST BARCELONASSE

Tallinn-Barcelona-Tallinn alates 49€

Kui näidiskuupäevade seas endale sobivaid kuupäevi ei leidu, siis kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased