Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Barcelonasse al 117€
20. juuni 2022 12:11

Swiss ja Lufthansa pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid suveks Barcelonasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 117€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab augusti lõpust oktoobrini. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega. Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis mine swiss.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Barcelona (BCN).

Hotellipakkumised Barcelonas

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Barcelonas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida toa väga heade reitingutega ja hea asukohaga hotellis ibis Barcelona Santa Coloma kuueks ööks kahele 459€ (230€/per person) eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 28.09-04.10 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST BARCELONASSE

Tallinn-Barcelona-Tallinn alates 117€

Tegemist on näidiskuupäevadega. Leidub ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis mine swiss.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Barcelona (BCN).

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased