Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Barcelonasse al 65€
3. okt 2022 11:04

Ryanair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Barcelonasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Barcelona El Prati lennujaama on saadaval alates 65€ eest. Lennud toimuvad 2x nädalas kolmapäeviti ja pühapäeviti. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab vahemikus oktoober-detsember. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Barcelonas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Barcelonas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida toa väga heade reitingutega ja hea asukohaga hotellis ibis Barcelona Santa Coloma nädalaks kahele 419€ eest (210€ inimese kohta). Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 30.11-07.11 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

OTSELENNUD TALLINNAST BARCELONASSE

Tallinn-Barcelona-Tallinn alates 65€

Kui näidiskuupäevade seas endale sobivaid kuupäevi ei leidu, siis kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased