Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Barcelonasse alates 41€
12. jaan 2022 08:30

Ryanair pakub hetkel vägagi atraktiivse hinnaga lennupileteid otselendudele Tallinnast Barcelonasse. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid on saadaval vaid 41€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab kuni märtsi lõpuni. Lennud Tallinna ja Barcelona El Prati lennujaama vahel toimuvad 2x nädalas kolmapäeviti ja pühapäeviti, seega on nende lendudega võimalik veeta Barcelonas pikk nädalavahetus K-P. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või konrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellisoovitused Barcelonas

Parima hinnaga hotellipakkumised Barcelonas leiab üles hotellihindade võrdlusportaalist Momondo.ee

Toome ka näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Barcelonas. Valisime näidiskuupäevadeks 02.02-06.02 (K-P), sobivad lennupiletid leiad allpool asuvast kuupäevavalikust.

OTSELENNUD TALLINNAST BARCELONASSE

Tallinn-Barcelona-Tallinn alates 41€

Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Skyscanneri

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased