Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Berliini 44€

Ryanair pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Berliini. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval 44€ eest ja hea hinnaga lennupileteid alates aprillist kuni juuni lõpuni peaaegu et kõikidele lendudele. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka veetmaks pikem nädalavahetus Berliinis (L-T). Lennud on plaanitud toimuma 2x nädalas teisipäeviti ja laupäeviti.

NB! Berliinist saab erinevate odavlennufirmadega edasi lennata ka paljudesse teistesse sihtkohtadesse Euroopas nagu näiteks Kanaarid ja Baleaarid.

Hotellipakkumised Berliinis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Berliinis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks kolme päevane lühipuhkus Berliinis. Valisime lennukuupäevadeks 01.05-04.05 (L-T). Lennupiletid leiad allolevate näidiskuupäevade seast. Saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks.

Meie hotellisoovitused Berliinis:

LENNUPILETID TALLINNAST BERLIINI

Tallinn-Berliin-Tallinn 44€

Toome allpool välja vaid näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Lennud toimuvad 2x nädalas teisipäeviti ja laupäeviti.Soodsate lennupiletite ostmiseks kliki näidiskuupäevadel või kontrolli endale huvipakkuvaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri