Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Berliini al 30€
1. sept 13:03
Berliin
Linnapuhkus

Ryanair pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid Tallinnast Berliini. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Saksamaa pealinna on saadaval alates 30€ eest. Hea hinnaga lennupileteid leiab alates septembrist. Soodsad lennupiletid on saadaval ka aastavahetuseks! Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Berliinis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Berliinis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus veetmaks pikk nädalavahetus Berliinis vahemikus 11.11-14.11 (R-E 3 ööd):

Tuba kahele selles suurepäraste reitingutega Berliini kesklinna hotellis maksab 3 ööks kokku 258€ ehk 129€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST BERLIINI

Tallinn-Berliin-Tallinn alates 30€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobilikud lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased