Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Berliini alates 93€
7. juuni 15:05
Berliin
Linnapuhkus

airBaltic pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid Berliini. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 93€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates septembrist.

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Hotellipakkumised Berliinis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Berliinis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 18.10-22.10 (K-P):

Tuba kahele selles väga heade reitingutega Berliini kesklinna hotellis maksab 4ks ööks kokku 380€ ehk 190€ inimese kohta. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST BERLIINI

Tallinn-Berliin-Tallinn alates 93€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel otselinkidel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi airBalticu kodulehelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased