Edasi-tagasi lennupiletid suvel Tallinnast Bilbaosse alates 74€
2. nov 2022 14:19

airBaltic pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid oma tuleva suve uuele liinile Baskimaale! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bilbaosse on saadaval alates 74€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab vahemikus mai-oktoober. Lennud on planeeritud toimuma 2x nädalas neljapäeviti ja pühapäeviti, mis annab ka hea võimaluse veetmaks seal pikk nädalavahetus. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 99€).

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Bilbaos

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Bilbaos või mujal Baskimaal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie hotellisoovitus veetmaks pikk nädalavahetus Bilbaos (N-P):

Tuba kahele selles Bilbao kesklinnas asuvas Ibise hotellis maksab kolmeks ööks 270€ ehk 135€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID BASKIMAALE

Tallinn-Bilbao-Tallinn alates 74€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Bilbao (BIO), hinnad alates 99€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Meie soovitus on broneerida lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased