Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bolognasse alates 110€
18. aug 2022 11:37

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid suvepikenduseks Itaaliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bolognasse on saadaval alates 110€ eest. Ühe kiire ümberistumisega soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates septembrist. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või klikkides allpool välja toodud näidiskuupäevadel.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Bolognas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Bolognas või mujal Itaalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 12.10-17.10 (5 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Bologna 4* hotellis maksab 5 ööks kokku 455€ ehk 228€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST BOLOGNASSE

Tallinn-Bologna-Tallinn alates 110€

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, kui soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt, siis otsi endale sobivad piletid üles läbi Lufthansa.com kodulehe.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased