Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bolognasse alates 115€
21. juuni 2022 16:18

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid suveks ja suvepikenduseks Itaaliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bolognasse on saadaval alates 115€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab augustist kuni sügiseni välja. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi skyscanneri, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

HOTELLIPAKKUMISED BOLOGNAS

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida toa kahele selles väga heade reitingutega hotellis Best Western City Hotel nädalaks 479€ eest (240€/per person). Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 12.08-19.08 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST BOLOGNASSE

Tallinn-Bologna-Tallinn alates 115€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad Lufthansa.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased