Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Burgasesse alates 168€
15. jaan 2023 13:28
Burgas
Rannapuhkus

airBaltic pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Bulgaaria Musta mere äärsesse kuurortlinna Burgasesse. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid leiab üles alates 168€ eest ning saadavust leiab mais ja septembris. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 189€).

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse Tivati lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Burgases

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Päikeserannikul (Sunny Beach), siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Toome ka välja näidispakkumise veetmaks Sunny Beachil nädalane puhkus vahemikus 13.05-20.05, sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

Meie soovitus:

Tuba kahele selles ülihea reitinguga hotellis maksab nädalaks ajaks kokku vaid 403€ ehk 202€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID MUSTA MERE ÄÄRSESSE BULGAARIASSE

Tallinn-Burgas-Tallinn alates 168€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Burgas (BOJ). Hinnad alates 189€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo.ee

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt airBaltic.com

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased