Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubaisse vaid 106€
3. nov 2022 10:28
Dubai
Rannapuhkus
Linnapuhkus

Mõned päevad tagasi avaldatud Dubai pakkumine osutus nii populaarseks, et enamus soodsa hinnaga lennukuupäevi kevadeks ja sügiseks on juba välja müüdud. Aga soodsa hinnaga lennupileteid leiab siiski veel maist kuni oktoobri alguseni. Seega kui harjumatult soe ilm ei takista, siis on võimalik eriti soodsalt Dubai ära näha. Soodsaimad lennupiletid lendudele Tallinnast Dubaisse on saadaval vaid 106€ eest ning toome allpool välja kõik näidiskuupäevad kus lennupiletite hinnad jäävad alla 150€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 154€).

NB! Soodsate lennupiletite arv on piiratud, seega soovitame huvi korral ostmisega kiirustada.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse Dubai lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Dubais

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Dubais, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 30.07-05.08 (lend maandub 31.07 varahommikul):

Tuba kahele selles suurepäraste reitingutega Sheratoni hotellis maksab kuueks ööks kokku 532€ ehk 266€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST DUBAISSE

Tallinn-Dubai-Tallinn alates 106€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad alates 154€)

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Näide otse kodulehelt:

Näide skyscannerist:

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 160€. Alates maist on saadavus peaaegu et kõikidele airBalticu lendudele, seetõttu me eraldi kuupäevi suveks välja ei toonud.

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased