Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubaisse 254€
28. juuli 2023 11:21

airBaltic pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Araabia Ühendemiraatidesse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubaisse on saadaval alates 254€ eest. Lennud on ühe ümberistumisega ning soodsaid lennukuupäevi leiab septembriks. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse Dubai lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles läbi Suntransfers.com

Hotellipakkumised Dubais

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Dubais, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 02.09-09.09 (7 ööd) (sobivad lennupiletid 01.09 - 09.09) :

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Dubai luksuslikus välibasseiniga 4* hotellis maksab nädalaks kokku 431€ ehk 215€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TALLINNAST DUBAISSE

Tallinn - Dubai - Tallinn alates 254€

Toome välja mõned näidiskuupäevad. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased