Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubaisse alates 307€
21. sept 2022 12:52
Dubai
Rannapuhkus

Hetkel leiad suurepärase hinnaga lennupileteid airBalticu kampaania raames Dubaisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubaisse on saadaval alates 307€ eest. Lennud on ühe kiire ümberistumisega Riias. Toome teieni soodsate hindadega näidiskuupäevade valiku alates novembrist kuni märts 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Dubais

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Dubais, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 09.11-15.11 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Dubai südames asuvas katusebasseiniga hotellis maksab 6 ööks kokku 449€ ehk 225€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA TALLINNAST DUBAISSE

Tallinn-Dubai-Tallinn alates 307€

Toome teieni soodsamad näidiskuupäevad vahemikus november - märts 2023, kus kõik lennupiletid on hinnaga kuni 315€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt, hinnaga alates 338€.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased