Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubaisse alates 326€
19. märts 10:48
Dubai
Rannapuhkus

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Araabia Ühendemiraatidesse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubaisse on saadaval alates 326€ eest. Lendudel on ümberistumised kas siis Frankufurdis või Zürichis. Hetkel käimasoleva Booking.com kampaania raames leiab ka suurepärase hinnaga majutuspakkumisi Dubais.

Toome allpool välja ka näite, kuidas saab ise broneerides lühipuhkuse (5ööd) Dubais kätte vaid 480€ eest (per person). Hinnas sisalduvad Lufthansa lennupiletid ning tasuta tühistamisvõimalusega deluxe tuba koos hommikusöökidega suurepäraste reitingutega 4* hotellis.

AUTORENT DUBAIS

Mauritiuse saare paremaks avastamiseks soovitame kasutada rendiautot. Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse Dubai (DXB) lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade hinnavõrdlusportaalist Rentalcars.com.

MAJUTUSPAKKUMISED DUBAIS

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Dubais, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

Meie soovitus Dubais:

Hetkel on Bookingu kampaania raames saadaval deluxe tuba kahele selles suurepäraste reitingutega 4* hotellis 49€/öö ning hommikusöökidega 62€/öö. Vaata pakkumist SIIT

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

Advertisement

STAR ALLIANCE LENNUPILETID DUBAISSE

Tallinn - Dubai - Tallinn alates 326€

  • Saadavust leiab mais ning septembrist kuni detsembrini.
  • Soodsate lennupiletite arv on iga lennu kohta piiratud
  • Kõik meie poolt välja otsitud lennupiletid on hinnaga kuni 375€
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri, kuid meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt kuskil 10€ võrra kallimalt

LÜHIPUHKUS DUBAIS

Broneerides eraldi nii majutuse kui lennupiletid, saab kahekesi reisides nädalase (6ööd) puhkuse Dubais koos hommikusöökidega kätte alates 480€ eest!

HIND KOKKU 480€/per person reisides kahekesi.

Hinnanäide Skyscannerist:

Hinnanäide Bookingust:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased