Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubrovnikusse al 162€, otselennud Riiast al 108€

Läti odavlennufirma airBaltic pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Dubrovnikusse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval al 162€ eest, otselennud Riiast al 108€ eest. Toome allpool välja valiku lennukuupäevi suveks, kuid valikus on ka teisi lennukuupäevi. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel lennukuupäevadel või sisesta soovitud lennukuupäevad airbaltic.com.

Hotellipakkumised Dubrovnikus

Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisega toa kahele Dubrovnikus väga heade reitingutega majutusasutuses Guesthouse Matusic viieks ööks 340€ eest Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 31.07-05.08 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

LENNUPILETID TALLINNAST DUBROVNIKUSSE

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad al 178€)

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse (hinnad al 162€)

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airbalticu koduleheküljelt

Näide otse kodulehelt:

Näide skyscannerist:

LENNUPILETID RIIAST DUBROVNIKUSSE

Riia-Dubrovnik-Riia alates 108€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupävadel või sisesta endale meelepärased kuupäevad Skyscannerisse. Kui soovid osta lennupiletid otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud lennukuupäevad airBaltic.com.