Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubrovnikusse alates 165€
8. sept 2022 16:49

Hetkel on saadaval väga hea hinnaga lennupileteid Horvaatiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubrovnikusse on saadaval alates 165€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab suve pikendamiseks oktoobris. Lendudel on üks ümberistumine Riias. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 184€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

HOTELLIPAKKUMISED DUBROVNIKUS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Dubrovnikus, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Meie soovitus veetmaks pikk nädalavahetus Dubrovnikus näidiskuupäevadel 08.10-11.10 (3 ööd):

St. Lazarus Room

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles suurepärase asukohaga hotellis maksab kolmeks ööks kokku 202€ ehk 101€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST HORVAATIASSE

Tallinn-Dubrovnik-Tallinn alates 165€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad Dubrovnikusse (DBV), hinnad alates 184€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBaltic.com kodulehelt.

Näide airBaltic.com:

Näide Momondost:

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased