trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Durbanisse al 322€

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Lõuna-Aafrikasse! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Durbanisse on saadaval alates 322€ eest ning saadaval on soodsaid lennukuupäevi novembrist veebruarini. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

Võimalik on valida ka lend Johannesburgi ning tagasilend võtta Durbaist (või vastupidi). Selliste lennupiletite otsimiseks sisesta soovitud linnad ja lennukuupäevad skyscanneri multi-city otsingusse.

Näited:

Tallinn-Johannesburg//Durban-Tallinn al 366€

18.01-04.02

Tallinn-Durban//Johannesburg-Tallinn al 366€

18.01-04.02

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Lõuna-Aafrikas

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST LÕUNA-AAFRIKASSE

Tallinn-Durban-Tallinn alates 322€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.