Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast erinevatele Hawaii saartele alates 682€
27. veebr 2019 13:02

Scandinavian Airlines koostöös Unitedi ja Hawaiianiniga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Hawaii saartele. Valikus on nii Oahu (Honolulu) kui ka Maui (Kahului). Huvi korral leiab ka sarnase hinnaga lennupileteid Konasse (Big Island - KOA) ja Kauai saarele (Lihue - LIH). Saadavust leidub märtsi lõpust kuni 2020 jaanuarini välja (v.a suvi). Lennud on kahe ümberistumisega. Esimene ümberistumine toimub kas Kopenhaagenis või Stockholmis ning teine kas Los Angeleses, San Franciscos, New Yorgis või Chicagos. Edasi-tagasi lennupiletid Havaii saartele on saadaval hinnaga alates 682€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee

NB! Hinna sees on lisaks käsipagasile ka äraantav pagas.

Booking.com, Agoda, RentalCars, HotelsCombined - ära unusta koguda boonusrahaTee kõik ostud Bonusway kodulehe või nutirakenduse abil ja kogud tagasi kuni sadu eurosid. Liitu tasuta nüüd ja kogud lisaks esimese ostu boonustele 3€.

HotellipakkumisedHea hinnaga majutuse Hawaii saartel leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

####LENNUPILETID TALLINNAST HAWAILE

Tallinn-Honolulu-Tallinn alates 687€

Toome teieni näidiskuupäevad. Soodsaid lennukuupäevi leidub teistelgi kuupäevadel. Otsi ning soeta piletid läbi Momondo.ee või klikkides meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel.

Tallinn-Maui-Tallinn alates 682€

Saadavust leiab ka teistel kuupäevadel kuni jaanuarini välja. Otsi ning soeta piletid läbi Momondo.ee või klikkides meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased