Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Filipiinidele alates 599€
12. veebr 2022 19:06

Lufthansa koostöös Singapore Airlinesiga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Filipiinidele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Manilasse on saadaval alates 599€ eest ning hea hinnaga lennupileteid on saadaval alates kevadest kuni aasta lõpuni, sealhulgas ka jõulud ja aastavahetus! Lendudel on kokku 2 ümberistumist Frankfurdis või Münchenis ning Singapuris. Mõnel lennukuupäeval on päevasel ajal pikem ümberistumine (8h) Münchenis, mis annab võimaluse ka põgusaks linnaga tutvumiseks. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas, kui ka toitlustamine lennufirmade pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna otse lennufirma kodulehele Lufthansa.com ja osta endale sobivad lennupiletid otse kodulehelt (hinnad alates 632€).

Loe ka uudist:

Hotellipakkumised Filipiinidel

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Manilas või mujal Filipiinidel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST FILIPIINIDELE

Tallinn-Manila-Tallinn alates 599€

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Manila (MNL), hinnad alates 632€.
  • Kui soovid mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerise.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide Lufthansa.com:

Näide Skyscannerist:

Meie väljatoodud näidiskuupäevadel on lennupiletite hinnad kuni 650€. Hea hinnaga lennupileteid on hetkel saadaval ka jõuludeks ning aastavahetuseks! Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri. Meie soovitame osta lennupiletid otse Lufthansa.com kodulehelt.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased