Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Fuerteventurale alates 249€
11. okt 2022 12:28

Lufthansa ja Swiss pakuvad hetkel väga hea hinnaga hinnaga lennupileteid Fuerteventura saarele. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 249€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembrist jaanuarini. Lendudel on olenevalt lennukuupäevadest üks ümberistumine Frankfurdis või Zürichis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Fuerteventural

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka soovituse veetmaks nädalane puhkus Fuerteventural vahemikus 28.11-04.12. Sarnase hinnaga majutust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate kuupäevade hulgast.

LENNUPILETID TALLINNAST FUERTEVENTURALE

Tallinn-Fuerteventura-Tallinn alates 249€

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased