Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Fuerteventurale alates 259€
30. sept 2022 18:39

Lufthansa ja Swiss pakuvad hetkel väga hea hinnaga hinnaga lennupileteid Fuerteventura saarele. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 259€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembris-detsembris. Lendudel on olenevalt lennukuupäevadest üks ümberistumine Frankfurdis või Zürichis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Fuerteventural

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka soovituse veetmaks nädalane puhkus Fuerteventural vahemikus 27.11-04.12. Sarnase hinnaga majutust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate kuupäevade hulgast.

LENNUPILETID TALLINNAST FUERTEVENTURALE

Tallinn-Fuerteventura-Tallinn alates 259€

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased