Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Goasse alates 572€
17. nov 2022 15:17
Goa
Rannapuhkus

KLM koostöös airBalticu ja Indigoga pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid Goasse! Kahe (enamjaolt) kiire ümberistumisega lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 572€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab alates veebruari lõpust kuni juuni lõpuni välja. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on soetada need lennupiletid lennufirma kodulehelt KLM.com, kus need lennupiletid on saadaval mõnevõrra kallimalt (alates 587€).

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Goas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Goas või mujal Indias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada Booking.com

Meie soovitus Goas näidiskuupäevadel 02.05-13.05 (11 ööd), sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast:

Tuba kahele koos hommikusöökidega selles rannaäärses väga heade reitingutega hotellis maksab 11 ööks kokku 733€ ehk 367€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST GOASSE

Tallinn-Goa-Tallinn alates 572€

Soodsate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine KLM.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Goa (GOI). Hinnad alates 587€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased