Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Gran Canariale alates 205€
11. veebr 14:30
Gran Canaria
Rannapuhkus

SWISS koostöös Lufthansa ja Brussels Airlinesiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Kanaaridele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Gran Canariale on saadaval alates 205€ eest. Ühe ümberistumisega soodsaid lennupileteid leiab kuni tuleva talveni välja.

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

MAJUTUSPAKKUMISED GRAN CANARIAL

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 19.09 - 28.09 (9 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles kaasaegses katuseterassi ja välibasseiniga hotellis maksab 9 ööks kokku 707€ ehk 354€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

SWISSI LENNUPILETID GRAN CANARIALE

Tallinn - Gran Canaria - Tallinn alates 205€

  • Lennupiletite saadavus on vahemikus kevad-talv
  • Igal lennul on soodsa hinnaga lennupiletite saadavus piiratud
  • Kõikidel meie poolt välja otsitud kuupäevadel on lennupiletite hinnad kuni 200€
  • Saadavust leiab ka teistel kuupäevadel!
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma SWISS.com kodulehelt kuskil 5-10€ võrra kallimalt.

Hinnanäide Skyscannerist:

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased