Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Hongkongi al 339€
25. mai 2022 08:13

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Hongkongi! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 339€ eest ning saadaval on soodsaid lennukuupäevi novembrist märtsini. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Hongkongis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Hongkongis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST HONGKONGI

Tallinn-Hongkong-Tallinn alates 339€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi skyscanneri.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased