Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Hongkongi al 391€
5. veebr 2019 17:08

British Airways pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Hongkongi. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Hongkongi on saadaval alates 391€ eest ning saadavust leiab märtsiks. Lnnupiletite hinna sees on nii toitlustamine pardal kui ka äraantav pagas. Infoks veel niipalju, et osad lennud Londoni ja Hongkongi vahel toimuvad British Airwaysi kahekorruselise A380-800 lennukiga. Piletiteni jõudmiseks leidmiseks kasuta otselinke allpool või otsi lennupiletid üles Momondo.ee abil.

Vihje: Hongkongist saab soovi korral soodsalt edasi lennata nii Filipiinidele kui mujale Kagu-Aasiassse ja Hiinasse. Samuti saab Hongkongist viisavabalt külastada nii Macaud kui Shenzheni.

Booking.com, Agoda, RentalCars, HotelsCombined - ära unusta koguda boonusrahaTee kõik ostud Bonusway kodulehe või nutirakenduse abil ja kogud tagasi kuni sadu eurosid. Liitu tasuta nüüd ja kogud lisaks esimese ostu boonustele 3€.

Hotellipakkumised HongkongisKui otsid soodsa hinnaga öömaja Hongkongis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

####LENNUPILETID TALLINNAST HONGKONGI

Tallinn-Hong Kong-Tallinn alates 391€

Lennupiletite otsimiseks ja ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased