Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Hongkongi alates 407€

Air France ning KLM koostöös airBalticuga pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Hongkongi. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Hongkongi on saadaval 391€ eest ning saadavust juba aprilli lõpust kuni sügiseni. Suvel on saadavus kehvem. Lendudel on enamjaolt kaks ümberistumist, Riias ning Pariisis või Amsterdamis.

Vihje: Hongkongist saab soovi korral soodsalt edasi lennata nii Filipiinidele kui mujale Kagu-Aasiassse ja Hiinasse. Samuti saab Hongkongist viisavabalt külastada nii Macaud kui Shenzheni. Piletiteni jõudmiseks leidmiseks kasuta otselinke allpool või otsi lennupiletid üles momondo abil.

Hotellipakkumised Hongkongis
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Hongkongis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

Tallinn-Hongkong-Tallinn alates 407€

Toome välja näidiskuupäevad. Osadel kuupäevadel on kiiremate ümberistumistega lennupiletid vaid mõne euro võrra kallimad kui odavaimad piletid. Piletite ostmiseks ning otsimiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee

Saadaval on ka teisi lennukuupäevi, endale sobivaid kontrolli läbi momondo.