Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Zagrebisse alates 130€
3. okt 2022 16:51
Zagreb
Linnapuhkus

LOT pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Horvaatia pealinna Zagrebisse. Ühe kiire ümberistumisega edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 130€ eest ning lennupiletite saadavust leiab alates oktoobri lõpust kuni jaanuarini. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad kuskil 4-5 päevasteks linnatrippideks, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Piletiteni jõudmiseks otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles otse LOTi kodulehelt ning kui soovid lennupileteid veel mõnevõrra soodsamalt, siis sisesta leitud kuupäevad Momondo.ee

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Zagrebis ja mujal Horvaatias

Parima hinnaga hotellipakkumised Zagrebis ja mujal Horvaatias leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise soodsast ja hea reitinguga hotellipakkumisest veetmaks Zagrebis pikk nädalavahetus. Valisime näidiskuupäevadeks 05.11-08.11 (L-T), sarnase hinnaga majutust leiab ka teisteks kuupäevadeks.

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles väga hea asukohaga hotellis maksab kolmeks ööks 197€ ehk 99€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST HORVAATIASSE

Tallinn-Zagreb-Tallinn alates 130€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine LOT.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad 158€)

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt LOT.com

Näide otse kodulehelt:

Näide Momondost:

NB! Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad enamjaolt kuskil 4-5 päevasteks linnapuhkusteks, saadavust leiab ka paljudel teistel kuupäevadel ning pikemateks ja lühemateks puhkusteks!

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased