Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Ibizale alates 168€
12. veebr 10:29
Ibiza
Rannapuhkus

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid Ibizale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 168€ eest ning olenevalt lennukuupäevadest on lendudel on ümberistumine Saksamaal või Zürichis.

RENDIAUTO LENNUJAAMAST

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse Ibiza lennujaamast (IBZ) leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

MAJUTUS IBIZAL

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Ibizal või mujal Hispaanias, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

LENNUPILETID TALLINNAST IBIZALE

Tallinn - Ibiza - Tallinn alates 168€

  • Saadavus vahemikus aprill-november
  • Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 235€.
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt kuskil 5-10€ võrra kallimalt.

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Skyscannerist:

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased