Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Ibizale alates 179€
11. aug 13:51

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Hispaania saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Ibizale on saadaval alates 179€ eest. Soodsa hinna ning ühe mugava ümberistumisega lennupileteid leiab puhkusreisiks oktoobris. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com, hinnad alates 211€.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Ibizal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Ibiza saarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 14.10-20.10 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Ibiza mereranna äärses 4* hotellis maksab 6 ööks kokku 489€ ehk 245€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST IBIZALE

Tallinn-Ibiza-Tallinn alates 179€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Ibiza (IBZ), hinnad alates 211€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta soovitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide Lufthansa kodulehelt:

Näide Skyscannerist:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased