Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Ida-Aafrikasse al 321€ (Keenia, Uganda, Etioopia)
17. mai 20:20

Turkish Airlines pakub hetkel ülisoodsa hinnaga lennupileteid Ida-Aafrikasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Keeniasse, Ugandasse või Etioopiasse on saadaval al 321€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab sõltuvalt sihtkohast novembrist märtsini. Lennupiletite hinnas sisaldub ka äraantav pagas! Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli sobivaid lennukuupäevi läbi läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Ida-Aafrikas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Keenias, Ugandas või Etioopias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

LENNUPILETID TALLINNAST KEENIASSE

Tallinn-Nairobi-Tallinn alates 321€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

LENNUPILETID ETIOOPIASSE

Tallinn-Addis Abeba-Tallinn alates 477€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli sobivaid lennukuupäevi läbi läbi Momondo.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST UGANDASSE

Tallinn-Kampala-Tallinn alates 349€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli sobivaid lennukuupäevi läbi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased