Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Indiasse alates 496€
30. sept 2022 17:04

LOT pakub hea hinnaga lennupileteid Indiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mumbaisse on saadaval alates 496€ eest. Kõikidel meie poolt välja otsitud lendudel on mõlemal suunal üks kiire ümberistumine Varssavis. Soodsaimad lennupiletid leiad üles allolevast kuupäevavalikust või otsides endale sobivaid kuupäevi läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna lennufirma LOT.com kodulehele ja broneerida lennupiletid otse lennufirmalt.

  • Mumbai linnast saab soodsalt edasi lennata nii India erinevatesse sihtkohtadesse nagu näiteks Goa, Port Blair (Andamani saared), Kochi (Kerala) ning samuti ka mujale Kagu - Aasiasse (Bangkok, Kuala Lumpur).

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Indias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Mumbais või mujal Indias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST INDIASSE

Tallinn-Mumbai-Tallinn alates 496€

Toome teieni soodsad näidiskuupäevad vahemikus november kuni märts 2023, kus kõik lennupiletite hinnad on alla 570€. Saadavus on hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, kuid meie soovitame minna lennufirma LOT.com kodulehele ja broneerida piletid otse lennufirmalt.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased