Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Islandile alates 182€
17. aug 13:57

Hetkel leiab airBalticu kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Islandile. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Reykjavikki on saadaval alates 182€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates septembri lõpust kuni detsembri keskpaigani. Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel on mõlemal suunal üks kiire ümberistumine Riias. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 200€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Islandil

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Islandil, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST ISLANDILE

Tallinn - Reykjavik - Tallinn alates 182€

Soodsate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Reykjavik (KEF), hinnad alates 200€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo.ee

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt.

Näide airBaltic.com:

Näide Momondo.ee:

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased