Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Istanbuli al 115€

Hetkel leiad hea hinnaga lennupiletid Tallinnast Istanbuli. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 115€ eest ning lennupiletite saadavus on hea septmebri lõpust kuni kevadeni välja (k.a sügiseseks koolivaheajaks ning jõulud ja aastavahetus). Lennud mõlemal suunal ühe ümberistumisega Varssavis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna LOT.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Istanbulis

Praegu leida väga hea hinnaga hotellipakkumisi Istanbulis. Hea hinnaga hotellipakkumised leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali momondo.ee.

  • näiteks võid leida tasuta tühiatamisvõimalusega toa väga heade reitingutega kesklinna hotellis Grand Marcello Hotel nädalaks ajaks kahele külastajale vaid 242€ eest. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Sobivad lennupiletid vahemikus 13.11-20.11 leiad allolevate näidiskuupäevade seast. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST ISTANBULI

Tallinn-Istanbul-Tallinn al 115€

Kõik väljatoodud lennupiletid on vahemikus 115€-180€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna LOT.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.