Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Istanbuli alates 127€
30. nov 2022 12:15
Istanbul
Linnapuhkus

LOT pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Istanbuli. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 127€ eest ning saadavust leiab talveks. Kõikidel meie poolt välja otsitud lendudel on mõlemal suunal üks kiire ümberistumine Varssavis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee. Kui soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt hinnaga alates 152€, siis sisesta soovitud lennukuupäevad LOT.com.

NAUDI PUHKUST KÜLALISLAHKES GRUUSIAS

Gruusia on maa täis ilu ja traditsioone. Ükskõik, millisel aastaajal ning millist Gruusia osa külastad, ole valmis nägema paljut uut ning kogema erakordseid seiklusi. Vaata rohkem Gruusia kohta SIIT.

Hotellipakkumised Istanbulis

Praegu leida väga hea hinnaga hotellipakkumisi Istanbulis. Parima hinnaga hotellipakkumised leiad üles läbi majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Toome ka välja näidispakkumise hea hinna ja kvaliteedisuhtega hotellipakkumisest veetmaks Istanbulis pikk nädalavahetus (3 ööd). Valisime näidiskuupäevadeks 20.01-23.01 (R-E)

Meie soovitus:

Tuba kahele Istanbuli kesklinnas asuvas suurepäraste reitingutega hotellis maksab kolmeks ööks kokku vaid 160€ ehk 80€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST ISTANBULI

Tallinn-Istanbul-Tallinn alates 127€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee. Kui soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt hinnaga alates 152€ eest, siis sisesta soovitud kuupäevad LOT.com.

Näide LOT.com:

Näide Momondost:

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad kiirete ümberistumistega lennupiletite hinnad alla 170€.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased