Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kairosse alates 177€
26. mai 2023 16:40

Aegean pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Egiptusesse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kairosse on hetkel saadaval alates 177€ eest. Ühe ümberistumisega soodsaid lennupileteid leidub novembris-detsembris ning märtsis. Toome allpool välja näidiskuupäevad, lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel kuupäevadel või leia endale sobivad läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Egiptuses

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kairos või mujal Egiptuses, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

LENNUPILETID TALLINNAST KAIROSSE

Tallinn-Kairo-Tallinn alates 177€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased