Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Keeniasse alates 306€
16. mai 2022 12:29

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Keeniasse! Kiirete ümberistumistega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Nairobisse on saadaval alates 306€ eest ning saadavus on suurepärane alates oktoobrist kuni aprillini. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo.ee.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Indoneesias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID TURKISH AIRLINESIGA TALLINNAST KEENIASSE

Tallinn-Nairobi-Tallinn alates 306€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi momondo.ee.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased