Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Keeniasse alates 504€
17. okt 2022 17:43

Turkish Airlines pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Keeniasse. Edasi-tagasi Lennupiletid Tallinnast Nairobisse on saadaval alates 504€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembrist aprillini. Lennupiletite hinnas sisaldub ka kaks ühikut äraantavat pagasit!

Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavus on ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi läbi skyscanneri.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Keenias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Keenias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST KEENIASSE

Tallinn-Nairobi-Tallinn alates 504€

Toome välja vaid näidiskuupäevad, saadaval on ka ohtralt teisi lennukuupäevi! Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased