Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Keralasse 464€ (k.a jõulud!)

Etihad Airways koostöös airBalticuga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Lõuna-Indias asuvasse Kerala piirkonda. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kochisse on saadaval 464€ eest. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas (kuni 30kg). Miinuseks võib pidada minnes osadel kuupäevadel pikemat ümberistumist päevasel ajal Abu Dhabis. Kuna AÜE on eestlastele viisavaba,, siis on võimalik see pikem peatus kasutada ära Abu Dhabi avastamiseks. Hea hinnaga lennupiletite saadavust leiab oktoobri lõpust kuni detsembri lõpuni. Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Momondo.ee või kliki allolevatel näidiskuupäevadel. Avastamist Kerala piirkonnas on küll ja veel. Näiteks asuvad Keralas nii mägine teeistanduspiirkond Munnari kandis, suurepärased liivarannad Varkalas kui ka kuulsad Kerala backwaters'id.

Reisikindlustus Swedbankist
Reisikindlustus täna -15%. Kindlustus ei võta kotis ruumi ja aitab Sind ka kõige aktiivsemal puhkusel. Loe rohkem: https://bit.ly/2uVF57d

Hotellid
Parima hinnaga hotellipakkumised igale maitsele leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST KERALASSE

Tallinn-Kochi-Tallinn 464€

Piletite ostmiseks ning otsimiseks kliki näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee

Soovid lapsele turvatooli või vankri kaasa võtta?
Rendi käsipagasi mõõtmetes: Urban Kanga turvatool (vaid 3kg), Babyzen YOYO+ kergkäru, BedBox kohver-voodi või BoostApak turvaiste. Lisaks pakkuda BabyBjörn reisivoodi ning transpordikott vankrile. Hinnad alates 14 eurot nädal.
Vaata lähemalt rendilapsele.ee