Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kiievisse alates 41€

Odavlennufirma Wizz Air pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Ukraina pealinna Kiievisse. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 41€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab enamjaolt septembris-oktoobris. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri Soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka veetmaks Kiievis pikk nädalavahetus.

Loe ka:

Hotellipakkumised Kiievis

Hea hinnaga hotellipakkumised leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks Kiievis pikk nädalavahetus (R-E). Valisime näidiskuupäevadeks 08.10-11.10 ja sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

LENNUPILETID TALLINNAST KIIEVISSE

Tallinn-Kiiev-Tallinn alates 41€

Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Skyscanneri

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee