Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Koh Samui saarele alates 694€
12. nov 19:48
Koh Samui
Rannapuhkus
Eksootika

Lufthansa koostöös Singapore Airlinesi ja Bangkok Airwaysiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Koh Samui saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 694€ eest ning lennud on kahe ümberistumisega Münchenis või Frankfurdis ja Singapuris. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas! Soodsa hinnaga lennupileteid leiab tulevaks kevadeks ja suve alguseks.

Koh Samuilt saab praamidega edasi liikuda nii Koh Phangani ning Koh Tao saartele. Phuketile jõudmine praame ja busse kasutades võtab Koh Samuilt aega kuskil 9-10h. Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte.

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid paarikümne euro võrra kallimalt.

NB! Soodsate lennupiletite arv iga lennu kohta on piiratud, seega soovitame huvi korral tegutseda.

Toome ka välja näite, kuidas saab ise broneerides kahenädalase reisi Koh Samui saarele kätte vaid 898€ eest (reisides kahekesi). Hinnas sisalduvad äraantava pagasiga Lufthansa lennupiletid algusega Tallinanst ning tuba kahele suurepäraste reitingutega rannaäärses hotellis.

Hotellipakkumised Koh Samuil

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Koh Samuil või mujal Tai Kuningriigis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus Koh Samuil:

Tuba kahele selles rannaäärses suurepäraste reitingutega hotellis maksab 33€/öö ehk 17€/in. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST KOH SAMUILE

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 750€.

Tallin-Koh Samui-Tallinn alates 694€

Leidub erinevate ümberistumistega lende.

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Koh Samui (USM) üles (hinnad alates 718€)
  • Kui soovid veel paarikümne euro võrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse Lufthansa koduleheküljelt

KAHENÄDALANE PUHKUS KOH SAMUI SAAREL

Broneerides eraldi nii majutuse kui hotelli, saab kahekesi reisides kahenädalase reisi Koh Samui saarele kätte alates 898€ eest inimese kohta!

HIND KOKKU 898€/per person reisides kahekesi.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased