Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Koh Samui saarele alates 695€
16. mai 19:51
Koh Samui
Rannapuhkus
Eksootika

Lufthansa koostöös Singapore Airlinesi ja Bangkok Airwaysiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Koh Samui saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 695€ eest ning lennud on kahe ümberistumisega Münchenis või Frankfurdis ja Bangkokis või Singapuris.Kõige mugavamalt leiab huvipakkuvad lennupiletid üles otse Lufthansa kodulehelt

Koh Samuilt saab praamidega edasi liikuda nii Koh Phangani ning Koh Tao saartele. Phuketile jõudmine praame ja busse kasutades võtab Koh Samuilt aega kuskil 9-10h. Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte.

Toome allpool välja ka välja näite, kuidas saab ise broneerides kahenädalase reisi Koh Samui saarele kätte vaid 960€ eest (reisides kahekesi). Hinnas sisalduvad äraantava pagasiga Lufthansa lennupiletid algusega Tallinnast ning tuba kahele suurepäraste reitingutega rannaäärses 4* hotellis (12 ööd).

MAJUTUSPAKKUMISED KOH SAMUI SAAREL

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Koh Samuil või mujal Tais, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

LENNUPILETID TALLINNAST KOH SAMUILE

Tallin - Koh Samui - Tallinn alates 695€

  • Soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on sügisel ja talvel
  • Igal lennul on soodsa hinnaga lennupiletite saadavus piiratud
  • Lennupiletite hinnas sisaldub äraantav pagas.
  • Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 799€
  • Soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka teistel kuupäevadel.
  • Mugavaimalt leiab soodsad lennupiletid üles lennufirma kodulehelt Lufthansa.com
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Momondost:

KAHENÄDALANE PUHKUS KOH SAMUI SAAREL

Broneerides eraldi nii majutuse kui hotelli, saab kahekesi reisides kahenädalase reisi Koh Samui saarele kätte alates 960€ eest inimese kohta!

HIND KOKKU 960€/per person reisides kahekesi.

Hotelli hinnanäide:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased