Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Koh Samui saarele alates 694€
30. mai 2023 12:49
Koh Samui
Rannapuhkus
Eksootika

Lufthansa koostöös Singapore Airlinesi ja Bangkok Airwaysiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Koh Samui saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 694€ eest ning lennud on kahe ümberistumisega Münchenis või Frankfurdis ja Singapuris. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas! Soodsa hinnaga lennupileteid leiab tulevaks kevadeks.

Koh Samuilt saab praamidega edasi liikuda nii Koh Phangani ning Koh Tao saartele. Phuketile jõudmine praame ja busse kasutades võtab Koh Samuilt aega kuskil 9-10h. Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Ja veel, kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid paarikümne euro võrra kallimalt.

NB! Soodsate lennupiletite arv iga lennu kohta on piiratud, seega soovitame huvi korral tegutseda.

LENNUPILETID TALLINNAST KOH SAMUILE

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 730€.

Tallin-Koh Samui-Tallinn alates 694€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Koh Samui (USM) üles (hinnad alates 712€)
  • Kui soovid veel paarikümne euro võrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse Lufthansa koduleheküljelt

Näide Lufthansa kodulehelt:

Näide Momondost:

Hotellipakkumised Koh Samuil

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Koh Samuil või mujal Tai Kuningriigis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased