Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Koh Samui saarele alates 694€
17. juuni 21:31
Koh Samui
Rannapuhkus
Eksootika

KLM&Air France koostöös Bangkok Airwaysiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Koh Samui saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 694€ eest ning lennud on kahe ümberistumisega Amsterdamis või Pariisis ning Bangkokis, Hong Kongis või Singapuris. Osadel kuupäevadel on tulenevalt lennuplaanist päevasel ajal pikem ümberistumine Pariisis.

Koh Samuilt saab praamidega edasi liikuda nii Koh Phangani ning Koh Tao saartele. Phuketile jõudmine praame ja busse kasutades võtab Koh Samuilt aega kuskil 9-10h. Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte.

Toome allpool välja ka välja näite, kuidas saab ise broneerides kahenädalase reisi Koh Samui saarele kätte vaid 982€ eest (reisides kahekesi). Hinnas sisalduvad KLMi lennupiletid algusega Tallinnast ning tuba kahele suurepäraste reitingutega rannaäärses 4* hotellis (12 ööd).

MAJUTUSPAKKUMISED KOH SAMUI SAAREL

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Koh Samuil või mujal Tais, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

LENNUPILETID TALLINNAST KOH SAMUILE

Tallin - Koh Samui - Tallinn alates 694€

  • Soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on vahemikus september-detsember
  • Igal lennul on soodsa hinnaga lennupiletite saadavus piiratud
  • Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 799€
  • Soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka teistel kuupäevadel.
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Momondost:

KAHENÄDALANE PUHKUS KOH SAMUI SAAREL

Broneerides eraldi nii majutuse kui hotelli, saab kahekesi reisides kahenädalase reisi Koh Samui saarele kätte alates 982€ eest inimese kohta!

HIND KOKKU 982€/per person reisides kahekesi.

Hotelli hinnanäide:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased