trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kolumbiasse alates 363€

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Kolumbiasse! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bogotasse on saadaval alates 363€ eest ning saadaval on soodsaid lennukuupäevi veebruarist aprillini. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

NB! Tulenevalt lennuplaanist on enamikel kuupäevadel pikk ümberistumine Istanbulis. Turkish Airlines pakub selliste ümberistumiste puhul tasuta hotellimajutust Istanbulis koos transfeeriga!

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Kolumbias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST KOLUMBIASSE

Tallinn-Bogota-Tallinn alates 363€

Väljaotsitud näidiskuupäevadel eksisteerivad lennupiletid hinnavahemikus 363€-420€. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.